دانلود بازی|سیو و ترینر|رمز و نقد بازی

همه چیز درباره بازیهای و کنسولهای بازیها

عرضه بازي عصر پهلوانان در سراسر كشور آغاز شد

 بازي كامپيوتري «عصر پهلوانان»، اولين بازي نقش محور ايراني است كه براساس اسطوره‌های ايراني و بیش از همه شاهنامه فردوسي طراحي شده است.

«عصر پهلوان» به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی و ساخته شده است. ویژگی‌هایی مانند گرافيك زيبا، جذابيت game play، وسعت داستان بازي و طراحی زیبای فضاهاي بازي که از بناهای سنتی ایران باستان الهام گرفته شده است، «عصر پهلوانان» را به گفته‌ی بسياري از كارشناسان داخلي و خارجي به بهترين بازي نقش محور توليد شده در منطقه‌ی خاورميانه تبديل کرده است.

در اين بازي 94 شخصیت، برگرفته از افسانه‌ها و اسطوره‌های ایرانی وجود دارند كه از بین آن‌ها، 23 شخصیت، كليدي و پيش‌برنده‌ی خط اصلي داستان هستند. داستان در چندین سرزمين افسانه اي اتفاق مي‌افتد كه بازيکن با استفاده از سلاح‌ها و جادوهاي متنوع برای به دست آوردن راز رويين‌تني پيش مي‌رود و در اين راه با شخصیت‌های شيطاني و بدکار مبارزه می‌کند. در «عصر پهلوانان»، ديالوگ‌ها نقش مهمی دارند و بازیکن برای انجام مأموریت‌ها باید با شخصیت‌های مختلف بازی گفت‌وگو کند. سازندگان این بازی، بازگویی این دیالوگ‌ها را به گویندگان حرفه‌ای سپرده‌اند و همین امر بر جذابیت بازی افزوده است. 

تصاویر محیط بازی

تریلر بازی

وبسایت بازی

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۸۸ساعت 20:30  توسط محسن  |